Leto je už tu a určite mnohí z vás rozmýšľajú, kam povedú vaše dovolenkové kroky. Ak ale túžite po niečom zaujímavejšom a nezvyčajnom, tak zrejme o Chorvátsku rozmýšľať nebudete. Svet je rozmanitý a možnosti sú dnes už takmer nekonečné.

Neveríte, že vás dokáže ešte nejaké miesto prekvapiť ? Dokážeme vám, že sa mýlite. Spoločnosť AirBnb má v ponuke hneď niekoľko neodolateľných ponúk. Od krásnych eko domčekov až po chatky na strome či takmer v oblakoch. Skrátka, toto sú miesta, ktoré sú hodné každej návštevy.

Eko domček na Bali:

Bambusový palác na Bali:

Lóža takmer v oblakoch, Peru:

Hobití domček v Oronde:

Súkromný ostrov v Sunny Hvaler, Nórsko:

Kaštieľ Flocelliere vo Francúzsku:

Vzducholoď v Škótsku:

Igloo vo fínskom Pelkosenniemi:

Domček v mexickom lese, Puerto Escondido:

Lietadlo vo francúzskom Le Haut:

Safari stan, Plettenberg Bay, Južná Afrika:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.