Keďže sa v Spojenom kráľovstve objavil zmutovaný vírus, tak 50 štátov zakázalo lety z a do krajín Spojeného kráľovstva. Mnohí ľudia teda zostanú oddelení od svojich blízkych a rodiny. No to, čo vymyslela spoločnosť „My Baggage“ vás dozaista prekvapí. Rozhodla sa predávať veľmi drahý čerstvý vzduch vo fľašiach, aby sa tak mohli ľudia aspoň nadýchnuť vzduchu tých ktorých krajín.

Fľaše sa dajú kúpiť naplnené vzduchom z týchto krajín – Írska, Anglicka, Škótska, Walesu a Severného Írska za 25 libier, resp. 27 eur. Ide o 500 ml fľaše, ktoré sú uzatvorené korkovou zátkou. Znie to naozaj bizarne, no vôbec nie je málo ľudí, ktorí si takúto fľašu už zakúpili. V prípade, že chce záujemca fľašu so vzduchom z konkrétneho mesta, dá sa to za príplatok vyriešiť. Našiel sa aj taký kupujúci, ktorý si prial vzduch z londýnskeho metra.

Spoločnosť sa vyjadrila, že pre tento krok sa rozhodla potom, čo sa výskumom dospelo k záveru, že ľudia si spájajú jednotlivé miesta s ich pachom. „Chceli sme pomôcť obyvateľov Spojeného kráľovstva žijúcim v zahraničí znovu sa spojiť s domovom. Dúfame, že takýmto umožnením ľuďom nadýchnuť sa vlastného domova dokážeme znížiť ich smútok za domovom,“ uviedol hovorca spoločnosti.

Zdroj

Foto: Facebook, youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.