Ryanair má pre vás niekoľko skvelých leteniek do krásnych miest, ako Faro, Valencia, Mallorca či Bologna. Sú to horúce hity, takže v prípade, že si do týchto destinácii chcete vyraziť, konajte čo najrýchlejšie!

valencia fotografia
Photo by PublicDomain

Práve teraz si môžete zakúpiť spiatočné letenky do Fara, Valencie a Bologni len za cenu 10€! Do všetkých týchto destinácii sa letí z Viedne. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu si môžete vyraziť do Fara v termíne od 29.11. – 6.12.2018 – viac TU.

– Ak chcete navštíviť Valenciu, v ponuke je termín od 5.11. – 12.11.2018 – viac TU.

– A posledné z miest je Bologna, ktorá je za túto cenu dostupná od 23.11. – 28.11.2018 – viac TU.

– A posledná lacná letenka je na Mallorku v termíne od 8.11. – 15.11.2018 – viac TU.

V ponuke sú aj spiatočné letenky za 20€ do ďalších destinácii ako Paríž, Londýn, Kodaň, Barcelona, či Dublin.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.