Chceli by ste jesť a zarábať si tým? Nuž, na niektorého milovníka syra sa usmeje šťastie a ochutnávať syry bude s tým, že dostane za to zaplatené. To však nie je jediná výhoda. Táto ponuka od veľkej spoločnosti sa objavila za veľkou mlákou, teda týka sa bohužiaľ iba obyvateľov USA.

taste cheese fotografia
Foto od stu_spivack

Whisps, americká spoločnosť s najvyšším predajom syrových lupienkov, sa snaží nájsť skutočného milovníka syra. Vybratý uchádzač dostane 5 000 dolárov v hotovosti, výhody v podobe konzumácie syra na jeden rok zadarmo a iné.Som nadšená, že nájdeme niekoho, kto miluje syr rovnako ako ja a môj tím, aby nám pomohol vyhodnotiť rôzne druhy syrov a preskúmať ich. Navyše som nadšená, že sa sen niekoho iného stane skutočnosťou,“ povedala generálna riaditeľka spoločnosti Whisps.

A toho jedného šťastlivca vyberú už dnes. Bude pôsobiť v rade spoločnosti po celý jeden rok. Víťaz sa tiež stane veľvyslancom značky Whisps vo svojom meste, kde bude mať následne na starosti robiť reklamu syrom. Medzi ďalšie výhody tejto práce patrí zabezpečenie účasti na syrovom šampionáte v roku 2022, školenie o výrobe syrov, množstvo balíkov čipsov a samozrejme veľa syra.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.