Ak ste kráľovnou alebo kráľom vo svojej spoločnosti, aplikácia Bumble má pre vás prácu, ktorá by sa v takomto prípade dala nazvať ako práca snov. Je to absolútne prvá aplikácia pre ženy, ktoré chcú žiť spoločenským životom. V súčasnosti sa pýši viac ako 60 miliónmi užívateľov, a to až v 150 krajinách po celom svete.

date fotografia
Foto od 5688709

Nuž a o čo ide? Táto práca je vcelku jednoduchá. Spočíva v tom, že vybraní uchádzači budú cestovať po svete a stretávať sa navzájom, čiže naväzovať nové kontakty, priateľstvá, prípadne spolu randiť. Budú mať totiž príležitosť vidieť svet a získať si nových priateľov úplne zadarmo.

„Sme globálna spoločnosť, ktorá má za úlohu spojiť skvelých ľudí,“ uviedla vo vyhlásení Chelsea Maclin, viceprezidentka marketingu spoločnosti Bumble. „Keďže naša spoločnosť a komunita používateľov naďalej rastie, je pre nás dôležité, aby sme pokročili v terénnom výskume o globálnej kultúre randenia. Chceme tak optimalizovať ponuku produktov pre nové komunity a budúce generácie,“ dodala.

Z jednotlivcov sa stanú cestujúci na plný úväzok po dobu jedného roka. Každý zároveň musí zdieľať svoje skúsenosti a zážitky na blogoch, natáčať videá, či pravidelne pridávať príspevky na sociálnych sieťach. Myslíte si, že by to bolo niečo pre vás? Tak neváhajte dlho a zapojte sa. Záujemcovia môžu požiadať o túto pracovnú pozíciu len do 14. júna, a to priamo v aplikácii Bumble. Prácu môže získať takmer ktokoľvek, tzn., že starí i noví užívatelia Bumble. Spĺňať však musíte jednu podmienku, a síce, že vek musí byť 18 rokov a viac. Vybraní uchádzači budú cestovať po krajinách ako Austrália, Kanada, Spojené kráľovstvo i po celých Spojených štátoch.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.