Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aký motív si ľudia nechávajú tetovať najviac? Nuž, medzi vôbec najrozšírenejšie patrí tetovanie s motívom Star Wars alebo po slovensky Hviezdne vojny. Bez akýchkoľvek pochýb je to mimoriadne obľúbený filmový počin a tak nie je prekvapivé, že má toľkých oddaných fanúšikov.

Tých motívov z tohto filmu je veľa, od Baby Yody, cez Darth Vadera až po seriál Mandalorian. Podľa štatistík bol na čele motív hviezdnych vojen s 322 000 hashtagmi na Instagrame, nasleduje Harry Potter s viac 285 000 označeniami, v prípade ktorého si ľudia dávajú najčastejšie tetovať symbol dary smrti. Na treťom mieste sa umiestnil film Batman s viac ako 111 000 hashtagmi.

Štvrtým najčastejším filmom, ktorý sa objavuje na kožiach ľudí je možno prekvapivo Piatok trinásteho. Nasleduje Alica v krajine zázrakov či Deadpool. Predtým, ako sa autori snažili zistiť toto poradie, pracovali autori so zoznamom najlepších filmov a dali dokopy 50 najlepších podľa IMDb. Následne si zvolili správne hashtagy, ktoré im umožnili vyhľadať tetovania, ktoré sa spájali s daným filmom. A rebríček bol na svete.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.