Ako ďalej využiť staré lanovkové kabínky tak, aby ich nebolo treba vyhodiť? Napríklad aj tak, že sa z nich stanú súkromne jedálne, teda nové priestory podnikov umiestnené v exteriéry, čo je v dnešnej dobe veľmi užitočná vec. Wendy a Richovi, ktorí vlastnia reštauráciu a pivovar, to v podstate zachránilo podnikanie. 

Foto od Facebook

Kvôli prísnym pandemickým opatreniam sa začali obávať o svoj biznis. Títo dvaja podnikatelia totiž vlastnia dané podniky v Colorade a keďže stolovanie v interiéri bolo kvôli vírusu zakázané, museli nájsť riešenie ako si udržať podnikanie. Nápad im vnukol účtovník, ktorý poradil podnikateľom prerobiť vyradené lanovkové kabínky na súkromné vonkajšie jedálenské priestory. A keďže obaja sú vášniví lyžiari, tento nápad sa im okamžite zapáčil.

Foto od Facebook

Napokon sa im podarilo zaobstarať si tri kabínky a umiestnili ich pred podniky. Jedna kabínka dokáže pojať aj 6 dospelých osôb a vždy je potrebné zarezervovať si ju vopred. Majú ich tam od novembra a odvtedy sú neustále zarezervované. „Kabínky nás túto zimu zachránili,“ povedala Wendy. Tieto jedinečné priestory sú vybavené reproduktormi s Bluetooth, svetlami i ohrievačmi.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.