Bohatá rodina zaplatí rozprávkové peniaze za ešte lepšiu prácu páru, ktorý bude ochotný spravovať nádherný bahamský ostrov. Dvom ľuďom teda zaplatí až 100 000 eur za rok starostlivosti o súkromný ostrov a poskytne ďalšie výhody.

Foto od Pixabay

Pár však bude mať na starosti aj nehnuteľností v Neapole a na Floride. Bohatá rodina má totiž svoje sídla na týchto miestach a očakáva sa, že vzhľadom na zlepšujúcu sa pandemickú situáciu čoskoro nebudú žiť len na Bahamách, ale budú pendlovať medzi spomínanými miestami, kde bude mať vybraný pár zabezpečené ubytovanie a všetko ostatné, čo bude potrebné k životu.

Okrem platu sa ešte môžu tešiť na pracovné auto, zabezpečenie kvalitnej zdravotnej starostlivosti, vrátane zubnej starostlivosti. S výnimkou nepárneho víkendu budú vybraní uchádzači pracovať od pondelka do piatka, a to od 08:00 do 17:00. Toto je skutočne tá pracovná ponuka, ktorá sa naskytne raz za život.

bahamas photo
Foto od psaudio

Lucy Challenger, zakladateľka spoločnosti Polo and Tweet, ktorá pracovnú ponuku zverejnila na svojom webe, povedala k záujmu ľudí toto: „Netreba dodávať, že sme od prvej minúty zahltení množstvami správ od záujemcov. Aktuálne už prebiehajú prvé pohovory“. Jedinou podmienkou pre to, aby ste mali šancu získať túto prácu snov je mať zákonné právo pracovať v USA.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Ahoj chcel by som sa popýtať či náhodou niekde nie je uverejnená kontaktná adresa na danú pracovnú príležitosť.

    Ďakujem

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.