Mačka zo Španielska dala výrazu „party zviera“ úplne nový význam. V krajine sa odohral bizarný prípad. Polícia dostala v noci hlásenie, že sa z jedného bytu ozýva hlasná hudba a keď to išli preveriť, zostali v úžase. V byte nenašli majiteľov, ale iba mačku, ktorá púšťala punk-rockové pesničky. 

Foto od Pixabay/Ilustračné

Obyvatelia bytového komplexu Ronda das Fontiñas v meste Lugo, ktoré leží v severozápadnom regióne Galícia sa sťažovali na hluk, ktorý vychádzal od ich susedov. Zalarmovali teda políciu a tá prišla na miesto prípad preveriť. Susedia totiž nemohli v noci spať kvôli hlasnej hudbe, no keď zistili, že v byte nie je žiadny človek, boli veľmi prekvapení. 

Foto od Wikimedia

V byte síce neboli majitelia ani iní ľudia, no bola tam mačka, ktorá to mala všetko na svedomí. Okamžite ju označili za mačacieho DJa a to celkom oprávnene, pretože si dokázala sama zapnúť hudbu a labkou zvýšiť hlasitosť, zatiaľ čo jej majitelia boli mimo mesta. Jeden z majiteľov sa hneď vrátil domov, aby urobil poriadok so svojim domácim miláčikom a vyhovel nespokojným susedom. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.