Stefan Pabst je profesionálny umelec, ktorý žije v Nemecku. Chce inšpirovať ľudí svojím umením a videami a zároveň ukazuje kúzlo maľby. Na svojom kanáli YouTube vytvára užitočné návody, ktoré vysvetľujú, ako vytvára svoje diela. Zaujímavé je tiež to, že prostredníctvom týchto videí ukazuje aj bežným divákom, ako dokážu to isté, čo on.

Robí veľa typov kresieb, z ktorých však najviac vynikajú jeho 3D ilúzie. Sú najobľúbenejšie aj medzi fanúšikmi a vyzerajú až neuveriteľne realisticky. Stefan využíva na vytvorenie svojich umeleckých diel ceruzky, oleje a perá a kreslí ich na jednoduché kúsky papiera alebo lepenku. Zobrazuje zvieratá, každodenné predmety, postavy popkultúry, celebrity a mnoho ďalšieho. Vytvára ilúziu realizmu, čiže to často vyzerá akoby obraz vyskočil z papiera. Táto technika je komplikovaná a ťažko zvládnuteľná, ale tento chlapík to robí dokonale.

Pozrite si jeho tvorbu:

 

Zdroj: Boredpanda

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.