Šteniatko jazvečíka si veľmi rýchlo získava srdcia ľudí na internete vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu. Jeho srsť je akoby zmesou z dvoch plemien psíkov. Psík totiž vyzerá na polovicu ako dalmatínec a na polovicu ako jazvečík.

Moo žije v Miami na Floride so svojou majiteľkou Victoriou Hoffman. Psík má momentálne sedem mesiacov a jeho hviezda neustále rastie. 24-ročná Victoria uviedla, že veľa ľudí si myslí, že Moo má niečo oblečené. No nie je to tak. Má len skutočne nezvyčajnú srsť. „Je jedinečný, pretože má na svojom bielom plášti škvrny a hlavu má čierno hnedú,“ povedala majiteľka psíka. Zároveň dodala, že na psíka reagujú ľudia všade, kde sa s ním pohne. „Ľudia milujú jeho srsť a tiež hravú osobnosť,“ dodala hrdá majiteľka.

Keďže vyzerá naozaj nezvyčajne, tak nie je prekvapením, že ľudia si ho fotografujú a stala sa z neho taká malá hviezda.Moo nemá len špeciálny kabát, ale aj špeciálnu osobnosť. Má rôzne nálady a je najmä vtipný a milý. Miluje hračky, melón a mandle sú jeho najobľúbenejšie dobroty a rád si zdriemne na chrbte pod posteľou,“ prezradila niečo zo života Mooa jeho majiteľka.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.