harvard-yale-we-suck-1

V roku 2004 sa stala udalosť, ktorá si dnes vyslúžila vlastnú podstránku na wikipédií známa ako „Harvard-Yale Prank“, kedy sa študenti univerzity Yale rozhodli prezliecť a infiltrovať počas zápasu Yale.vs Harvard medzi svojich súperov. Mladíci z Yale-u nahovorili protivníkom, že rozdávajú veľké karty, ktoré keď počas zápasu dvihnú nad hlavy utvoria povzbudzujúci nádpis “ Go Harvard !“. Keď začal zápas čakalo študentov nepríjemné prekvapenie, namiesto “ Go Harvard“ sa celému štadiónu vrátane tímu zobrazilo demotivujúce “ We suck!“ (sme nanič) . Aj napriek vydarenému pranku však univerzita Yale zápas prehrala avšak stala sa slávnou v médiach a po jej vzore sa prank opakoval ešte na niekoľkých svetových univerzitách.

 

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.