Porodiť viac ako 100 detí nie je v možnostiach ženy, ale táto mamička sa rozhodla ísť cestou adopcie a mať tak čo najviac deti. Mať najväčšiu rodinu na svete nie je nesplniteľné a určite sa bude snažiť „aspoň“ o to. Iba 23-ročná Christina Ozturk z Moskvy už teraz vychováva 11 detí a dúfa, že bude môcť byť matka ďalším desiatkam deti. 

Spolu so svojim bohatým manželom Galipom žijú v pobrežnom meste Batumi v štáte Georgia. Christina bola slobodná matka, keď sa náhodne stretla s mužom jej života. Tvrdí, že je jej mentorom, sprievodcom i rozprávkovým princom v jednom. Galip zas tvrdí o Christine toto: „Je to s ňou také dobré, na perách má vždy úsmev, zároveň je trochu hanblivá a tajomná. Je to žena, po akej som vždy túžil, taký nevybrúsený diamant s čistým a láskavým srdcom“.

Christina je matkou dcéry Viky a čoskoro sa presťahovali ku Galipovi. Chlapík je síce starší a má svoje vlastné dospelé deti, no nemá žiadne námietky proti početnej rodine. Rýchlo si však uvedomili, že žena nebude môcť porodiť toľko deti, koľko by chceli, a tak sa rozhodli pre náhradné matky. Okrem Viky vychováva rodina aktuálne ďalších 10 detí. „Viky som porodila sama a ostatné sú tiež geneticky naše deti, ale vynosili ich iné ženy,“ povedala žena.

Pár sa vyjadril, že by prijal aj viac ako 100 detí, no žena to neskôr upresnila. „Neviem koľko ich nakoniec bude, ale neplánujeme skončiť pri 11. Nie sme však pripravení hovoriť o konečnom čísle, všetko má svoj čas,“ povedala Christina. Samotná žena sa vyjadrila, že spočiatku chcela porodiť dieťa každý rok, no neskôr sa naskytla takáto príležitosť a vybrali si ju.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.