Miniaturistka Brooke Rothshank zmenšuje kresby tak, ako sa len dá. Snáď menšie by sa ani nakresliť nedali. Aj napriek tomu zostávajú neuveriteľne zložité a bezchybné. Táto šikovná umelkyňa z Indie sa zameriava na každodenné vecí i zvieratá, ktoré ju obklopujú. 

Vďaka tomu, že svoju tvorbu fotografuje s prstami, tak môžete vidieť aké sú tieto diela malé. Tejto zaujímavej tvorbe sa venuje už 15 rokov. Je v tom už mimoriadne zbehlá, no aj napriek tomu a tiež veľkosti kresieb si vyžaduje ich nakreslenie svoj čas. Niektoré jej síce zaberú minúty, no iné aj hodiny alebo dokonca dni. Svoju prácu robí na 100% a tak, aby bola čo najdokonalejšia. Na kvalite prevedenia vidieť, že si na každom kúsku dá záležať.

Vždy sa vám snažíme priniesť niečo zaujímavé, čo stojí za pozornosť a aj táto zaujímavá tvorba určite k zaujímavým patrí. Môžete sa tiež mnohí inšpirovať. Radosť na tieto miniatúrne diela pozerať, ale posúďte sami:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.