Poznáte lepšie miesto na pokojný oddych ako súkromný ostrov obklopený plážami a kryštálovo čistými vodami? Nuž, tí ktorí majú niekoľko miliónov eur navyše si môžu zaobstarať presne takýto kúsok raja. Ostrov St Andrew’s je aktuálne na predaj za 16,4 miliónov eur.

Foto od Facebook

Tento ostrov vôbec nie je malý, s rozlohou 300 hektárov je najväčší spomedzi súkromných bahamských ostrovov. Spoločnosť Concierge Auctions, ktorá ho predáva, tvrdí, že je úchvatný už na prvý pohľad a predstavuje nekonečné možnosti. Podľa nich môže slúžiť ako malebné sídlo, na ktorom možno vybudovať obrovské golfové ihrisko či letovisko, pričom ponúka kilometre súkromných pláži, ktoré budú patriť iba majiteľovi.

Foto od Facebook

Možnosti samotného ostrova sú rovnako neobmedzené ako možnosti Atlantického oceánu, ktorý ho obklopuje. K ostrovu je možné dostať sa jachtou alebo aj lietadlom. Z prístaviska Duncan Town na ostrove Ragged Island je to sa na St Andrew’d cesta 10 minút loďou. Aukcia o tento ostrov sa začne 26. marca.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.