V dnešnej dobe sme zvyknutí, že o známych celebritách vieme z médií takmer všetko. Vedeli ste však že Robert Pattinson má dve staršie sestry a Emma Watson svoju mladšiu mužskú kópiu? Súrodenci známych celebrít sú síce menej populárni a majú menej fanúšikov, no táto skutočnosť ich nerobí menej úžasnými. 

Dough Pitt a Brad Pitt 

Doug Pitt, ktorý je o tri roky mladší od svojho brata Brada, je známy svojimi charitatívnymi projektmi. Je úspešným podnikateľom a filantropom a od roku 2010 aj Goodwill ambasádorom pre Tanzániu.

Antonia Kidman a Nicole Kidman 

Jedna z najkrajších hollywoodskych herečiek Nicole Kidman má rovnako krásnu mladšiu sestru Antoniu, ktorá je novinárkou a televíznou moderátorkou v Austrálii.

James Haven a Angelina Jolie 

James Haven sa spočiatku tiež chcel stať hercom. Neskôr od tohto sna upustil, no v kariére svojej sestry Angeliny zohral významnú úlohu. Počas štúdia získal cenu Georga Lucasa za študentský film, v ktorom hlavnú úlohu obsadila Angelina Jolie. 

Alex Watson a Emma Watson 

Táto roztomilá mužská kópia Emmy Watson je jej mladší brat Alex. Dvakrát si zahral komparz vo filmovej sérii Harry Potter, ale následne sa rozhodol pokračovať v kariére modela. 

Hunter Johansson a Scarlett Johansson 

Vedeli ste, že herečka Scarlett Johansson má dvojča Huntera? Je tiež hercom, no nezúčastnil sa príliš veľkého počtu projektov. Neskôr sa vzdal svojej hereckej kariéry a išiel do politiky. V roku 2008 pracoval na kampani a znovuzvolení prezidenta Obamu. 

Lee Anne DeVette a Tom Cruise 

Staršia sestra Toma Cruisa bola kedysi vedúcou PR manažérkou v bratovom tíme. Tento rodinný pracovný vzťah však dlho nevydržal. Lee Anne je teraz nasledovníčkou scientológie a so svojim bratom sa môže stretnúť len počas duchovného sedenia. 

Mónica Cruz a Penélope Cruz 

Mónica Cruz je úspešná španielska herečka a tanečnica, ktorá je takmer taká slávna ako jej staršia sestra Penélope. Sestry sa venujú aj spoločnému biznisu, nedávno uviedli na trh kolekciu oblečenia. 

Natasha Law a Jude Law 

Staršia sestra Jude Lawa je známou anglickou maliarkou a grafičkou. 

Lizzy, Victoria a Robert Pattinson 

Tieto dievčatá sú Robertove staršie sestry. Lizzy je anglická speváčka a skladateľka, ktorá nahrala niekoľko vokálnych skladieb pre Twilight. V roku 2014 sa zúčastnila súťaže X-Factor. Druhá sestra Victoria je zas úspešnou podnikateľkou. Čo poviete, majú to dobre rozdelené v rodine? 

Michael Kutcher a Ashton Kutcher 

Michael, dvojča Ashtona Kutchera, má mozgovú obrnu a ako malému mu museli transplantovať srdce. V súčasnosti je Michael hovorcom advokátskej organizácie s názvom Reaching for the Stars, ktorá podporuje ľudí s mozgovou obrnou. 

Lynda Lopez a Jennifer Lopez 

Mladšia sestra Jennifer Lopez, známa ako Ly-Lo, je americká novinárka, ktorej sa podarilo získať v roku 2001 cenu Emmy za ranný spravodajský program. 

Jonathan Firth a Colin Firth 

Jonathan Firth je anglický herec, ktorý okrem svojich početných rolí v divadle, narozprával audioknihy. 

ZDROJ

foto: brightside

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.