Hovorili ste si niekedy o tom, čo znamenajú rôzne druhy snov? Niekto áno, niekto nie. Každý snom prikladá iný význam. Mali by byť len spracovaním myšlienok predošlého dňa. Je to naozaj tak? To zatiaľ nikto s určitosťou nevie. A čo ak sa vám opakovane sníva o svadobnom dni? Môže to niečo znamenať? To posúďte sami.

Snívanie o svadbe o svadbe môže byť pre niekoho trochu znepokojujúce. Niekomu dokonca až nepríjemné. Najmä ak o nič také nestojí, či dokonca prešiel ťažkým rozchodom. Pripravili sme si pre vás jednoduchý online snár, ktorý môžete využiť vo vašom voľnom čase.

snár o svadbe

Snívate o svadbe ak ju naozaj plánujete?

To bude asi prípad všetkých nastávajúcich neviest a ženíchov, ktorý sa len nedávno zasnúbili a prežívajú ošiaľ svadobných príprav. Dáva preto zmysel, že tento aspekt života ľahko preniká do ríše snov podobne ako iné životné udalosti ako je napríklad tehotenstvo.

Sny o manželstve keď ste slobodný

Sny o svadbe nemusia nutne znamenať vašu túžbu sa s niekým takto viazať. Môže sa to týkať tém, ktoré vo vašej kultúre predstavuje manželstvo. Záväzok. Predsa manželstvo je zväzok dvoch osôb, ktoré si sľubujú vernosť až kým ich smrť nerozdelí.Teda aspoň v našich zemepisných končinách. Pokiaľ neplánujte svadbu, môže to znamenať, že vo vašom živote  existuje nejaký typ podobného záväzku, do ktorého sa púšťate.

Nech už je akýkoľvek, vaše podvedomie vám ho prekladá v podobe manželstva – pravdepodobne preto, aby ste lepšie pochopili vašu úlohu v ňom.

Sny o tom ako vás niekto žiada o ruku

Sny o zasnúbení rovnako ako o samotnej svadbe môžu symbolizovať záväzok. Rôzne typy záväzkov. Zatiaľ čo sny o svadbe ako takej naznačujú, že už ste sa niečomu zaviazali. Sny o zasnúbení znamenajú, že sa niečomu  takému chcete upísať.

Zasnúbenie v sne naznačuje, že sa s touto myšlienkou pohrávate. Premýšľate alebo vám niekto navrhol nejakú podobnú činnosť či návrh? Sny vám občas vedia pomôcť, čo by znamenalo sa do takej situácie dostať. Porovnať klady a zápory.

Snár: svadba s niekým o koho nemáte záujem

Medzi všetkými prapodivnými snami o manželstve, ktoré človek len môže mať je snívanie o svadbe s niekým, kto vás absolútne nepriťahuje jedným z tých horším alternatív. Kto by si už chcel brať niekoho pre neho neatraktívneho a zaujímavého? Často sa to stáva preto, lebo je pre nás daná osoba nejakým spôsobom významná alebo dôležitá. Avšak nutne to nemusí znamenať, že sa vidíte ako kráčate uličkou v kostole či na kvitnúcej lúke.

Daná osoba môže byť len symbolom hodnôt aké sa vám páčia, a ktoré by ste chceli mať vo vašom živote.

Spýtajte sa sami seba čo vyniká na vašom partnerovi v takom sne – pravdepodobne sa vám páči jeho práca alebo zanietenie pre určitú činnosť (odvaha pri povolaní – policajt, hasič, chytrosť ak je veľmi sčítaný a má prehľad o svete).

Tip na článok: snár o dieťati

Snár: svadba s niekým iným ako je váš súčasný partner

Sny s niekým náhodným je jedna stránka veci avšak pokiaľ už s niekým máte oddaný vzťah, potom svadba s niekým iným v sne môže byť ešte nepríjemnejšia a nežiadúcejšia.

A nie, rozhodne hneď nepredpokladajte, že svadba s niekýmk iným automaticky znamená, že máte problémy v súčasnom vzťahu so svojou polovičkou. Častejšie len váš vysnený manžel/manželka v sne predstavuje hodnoty a vlastnosti, ktorým by ste sa chceli zaviazať.

Snár: Svadba niekoho iného

Niekedy sa manželstvo stane témou našich snov aj keď nie sme priamym aktérom tejto udalosti – svadby. Pokiaľ ste pozorovateľom a nie účastníkom, bude to spojené s niektorou situáciou vo vašom skutočnom živote, kde nemáte reálnu úlohu. Väčšinou je to problém, ktorý nezahrňuje vás a netýka sa vás – väčšinou je to problém blízkeho priateľa alebo člena rodiny.

Skúste to analyzovať tak, že preskúmate, kto sa žení či vydáva. Taktiež akú úlohu hráte na danej svadbe a ako sa počas sna cítite. Podvedomie môže naznačovať, že vašej úlohe nedávate dostatočný dôraz a mali by ste byť viac aktívny vo vašich povinnostiach, ktoré to zahŕňajú.

Prečítajte si: Čo hovorí snár o mačke?

Slovo na záver

Každý kto svadbu chce by rád sníval o tej vlastnej. Ako by prebiehala, kde by bola, koho by pozval, čo by si obliekol, aké by bolo menu či kedy by sa konala. Leto? Zima? Áno, predstavy si vieme krásne kresliť v mysli.

Avšak niekedy sa prikradú sny, kedy kráčame uličkou s naším susedom odvedľa a netušíme prečo. Neprikladajte tomu veľké významy. Môže to byť len správna konštalácia myšlienok v priebehu dňa a podivnosť je na svete.

Ako nie každý túži sa nahodiť do gala a zaviazať sa človeku na veky vekov. Prípadne o tom ešte nevie alebo sa nerozhodol. Svadba je pre každého jedinca rôzne dôležitá. Niekto si ju želá dokonalú od A až po Z. Perfektná výzdoba, jedlo, miesto, počasie či ,,kostými´´. Takému človeku sa o nej musí snívať od rána do večera.

A ak sa vám prikradne do sna a netúžite po nej, rozhodne nezúfajte, že je to znamenie zhora – nikdy sa nevydám/ožením, som starý/á. Na svadbu nie je nikdy neskoro a nie je nikdy ideálna doba.

Môžete si vziať v 19 stredoškolskú lásku a vydržať s ňou ďalších 60 rokov, alebo si po 30 rokoch zobrať niekoho v tichosti na radnici s prítomnosťou dvoch svedkov a tak pobežíte na pivo do obľúbeného podniku.

Hlavne nezabúdajte, že ide o voľnočasový digitálny snár. Sny môžu ale nemusia znamenať vôbec nič. Ak máte podozrenie, že vám tieto sny prerastajú do nočných môr a ovplyvňujú vaše každodenné fungovanie je na čase prestať vyhľadávať snáre online ale vyhľadať renomovaného odborníka.

Veronika Lokšová
Volám sa Veronika. Študujem Veterinárnu hygienu a ekológiu v Brne. Zaujímam sa o životné prostredie a udržateľný spôsob života. Medzi moje najobľúbenejšie kratochvíle patrí jazda na koni, venčenie mojej kólie a fotografovanie prírody.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.