Je to síce veľmi zvláštne, no tento rok skutočne vyjde album, ktorého autorom je nenarodené bábätko. Tento album bol tvorený na základe zvukov, ktoré vydávalo dieťa v maternici. Rodičia sú hudobníci a je pravdepodobné, že aj ich bábätko sa bude uberať rovnakým smerom. V každom prípade má už teraz svetové prvenstvo v tom, že jej vlastný album bol nahratý ešte pred narodením.

Matka Elizabeth Hart je basgitaristkou v rockovej kapele a otec Iván Diaz Mathé pôsobí ako hudobník, ale aj producent. Dvojica si praje, aby aj dcérka Luca v budúcnosti kráčala v ich stopách. Album dostal názov Sounds of the Unborn. Iván však premenil zvuky z maternici na hudbu a údajne vyvoláva podobné pocity ako pri sledovaní hororu.

Album je už nahratý, no vychádza 2. apríla. Do štúdia vzali rodičia aj malú Lucu, ktorá sa narodila v roku 2019 a povedali, že sa zdalo akoby rozoznávala vlastné zvuky. „Na tieto naše mixážne stretnutia v štúdiu sme priviedli aj dcéru a jej reakcia jasne ukázala, že aj keď to počula prvýkrát, tak to tak celkom nebolo, pretože ju už raz prežila, keďže je autorkou,“ povedal otec. Prvá pesnička z albumu je už online na youtube.

Vypočuť si ju môžete na tomto videu:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.