Fotograf Hugo Suissas z Lisabonu vytvára fotografie, ktoré dotvára pomocou rôznych predmetov a tieto surrealistické obrázky tak trochu ohýbajú myseľ. Mosty a iné miesta dotvára obyčajnými kľúčmi, hračkami pre deti alebo aj ovocím. Každá fotografia píše vlastný príbeh a má tiež vlastnú myšlienku. 

Hugo k svojej záľube povedal toto: „To, čo ma v mojom živote umelca inšpiruje je skutočnosť, že umením možno robiť zázraky. Verím, že tvorivosť je akási mágia, ktorá dokáže pomôcť veľkým svetovým výzvam. Moja hlava nepozná slovo stop a keďže svet sa nikdy nezastaví, tak je to dobrá kombinácia“.

Šikovnosť Huga už ale posúďte podľa jeho tvorby:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.