Emma Mendez je mimoriadne šikovná žena, ktorá posledných 12 rokov robí účesy a túto svoju prácu miluje, pretože ňou doslova mení životy zákazníčok. „Veľmi rada hovorím zákazníkom áno, na čo im predo mnou mnohí iní stylisti povedali nie,“ povedala Emma.

Emma ďalej pokračovala o svojej záľube týmito slovami: „Najuspokojivejší pocit pre mňa je, keď klient vstane a povie ‚Ó môj Bože, nemôžem uveriť, že som to ja‘. Toto je pre mňa najviac“. Počas pandémie si však kaderníčka povedala, že začne pri svojej práci ešte viac riskovať a dodržala to. 

Pozrite si aké premeny dokáže Emma učiniť.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.