Nicolás Escobar žil v bývalom byte svojho strýka päť rokov, než povedal, že mal víziu a rozhodol sa otvoriť stenu. Po smrti tohto neslávne známeho narkobaróna, ktorý zomrel počas policajnej prestrelky v roku 1993, sa začalo rozprávať, že v svojich početných majetkoch skryl milióny dolárov. A je jasné, že tieto príbehy nie sú mýty.

Jeden z jeho synovcov, Nicolás, totiž našiel skrýšu v stenách jedného z bytov svojho strýka. Stena bytu obsahovala niekoľko cenných predmetov, vrátane 18 miliónov dolárov v hotovosti. Podľa The Independent si bol Nicolás dosť blízky so svojím strýkom, ktorý bol jedným z najbohatších a najhľadanejších mužov počas vrcholenia drogových operácií jeho kartelu. Keď však Nicolás obýval bývalý byt jeho strýka, tak sa diali čudné veci. Priznal sa, že mal bizarné vízie, ktoré ho viedli k nahliadnutiu do stien bytu. „Zakaždým, keď som sedel v jedálni a pozeral sa smerom k parkovisku, videl som človeka, ktorý vchádza na miesto a postupne mizne,“ povedal Nicolás.

Napokon vo vnútri stien bytu skutočne našiel množstvo predmetov, ktoré kedysi patrili jeho vplyvnému strýkovi. „Vôňa vo vnútri skrýše bola ohromujúca. Vôňa stokrát horšia ako niečo, čo zomrelo,“ povedal k celej situácii. Okrem iného objavil aj písací stroj, zlaté pero, satelitné telefóny, niekoľko znehodnotených bankoviek či nevyvolaný film. Nicolás sa podelil o zábery zo svojho objavu s kolumbijskou televíznou stanicou Red + Noticias a prehovoril pre spravodajstva aj o svojom zosnulom strýkovi.

Aj keď by tento objav mohol možno šokovať ktorúkoľvek inú rodinu, Nicolás pripustil, že to nebolo prvýkrát, čo našiel veľké sumy peňazí ukryté v skrýšach svojho strýka. Dodal, že vzhľadom k svojmu rodinnému príslušníkovi ho už nič nemôže prekvapiť. Raz bol dokonca podľa vlastných slov unesený ľuďmi, ktorí hľadali miesto pobytu Pabla Escobara. „Bol som mučený sedem hodín. Dvaja z mojich pracovníkov boli napadnutí motorovou pílou,“ povedal o chvíľach hrôzy Nicolás. Prežil si rôzne nepríjemné chvíle, o ktorých už dnes rozpráva verejne. A ak sa chcete dozvedieť viac aj o živote kráľa kokaínu, tak si o ňom môžete prečítať na tomto odkaze.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.