Na Slovensku máme sviatok Všetkých svätých, zatiaľ čo v takej Amerike oslavujú Halloween. Zdá sa však, že v priebehu rokov čoraz viac preniká tento netypický „sviatok“ pre naše končiny aj k nám. Niektorí to odsudzujú, iným sa za páči. A práve fanúšikovia si v tento čas vyrezávajú tekvice či prezliekajú sa do rôznych kostýmov. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, môžete sa inšpirovať.

Toto sú totiž mimoriadne krásne tekvice, ktoré sú vyrezané naozaj dokonalo. Na to, aby ste ocenili ich jedinečnosť nemusíte byť ani fanúšikmi Halloweenu. Veď pozrite sa a posúďte sami.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.