Mladý pár zo španielskej Florencie Anna a Daniel vytvárajú veľmi vydarené fotografie, ktoré pôsobia až surrealisticky a magicky. Mnohé z ich záberov obsahujú budovy, pretože obaja pôsobia v architektonickom prostredí. Zobrazujú samých seba tak, že sa stavajú pevnou súčasťou okolia a okolitých konceptuálnych objektov. Pri svojich fotografiách ani nepoužívajú žiaden program na úpravu fotografií a musíme dodať, že to vôbec nie je potrebné, pretože zábery sú dokonalé.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.