Tak toto sa tak často naozaj nevidí. Takáto ponuka zrejme na slovenskom trhu ešte ani nebola! A dobre si rozmyslíte či si kúpite jednoizbový byt v Bratislave alebo za absolútne rovnakú cenu rovno celý kaštieľ s obrovským pozemkom. A koľko stojí? Nuž, iba 100 000€! Samozrejme, že nie je v tip top stave a sú potrebné úpravy, no aj napriek tomu je to rozprávková cena. Postavili ho v roku 1805.

Foto od youtube

Tento skvost nájdete v okrese Revúca, presnejšie v Hucíne a kupcovi pomôže s prostriedkami na rekonštrukciu aj štát. Majiteľka tvrdí, že keď ho zavesili na internet s takouto cenou, viacerí jej volali či to nie je omyl. Nie je, aj keď je pravda, že spočiatku za neho pýtala trojnásobne viac. “Spustili sme to na tých 100 000 tisíc len aby to už niekto vzal. Kto miluje súkromie a prírodu, tak táto nehnuteľnosť je to, čo hľadá,” povedala súčasná majiteľka.

Foto od youtube

Dookola je naozaj veľký priestor a tento kaštieľ stojí tak povediac na samote. Nechýba mu však ani jazero s ostrovčekom. Celý pozemok tvorí 2,2 hektára. Realitný maklér sa vyjadril, že ide naozaj o veľmi lukratívnu ponuku. Zaujímavé je, že toto celé sídlo patrilo majiteľkinej babičke, ktorá totiž pochádzala zo šľachtického rodu.

Foto od youtube

Jediný problém pre kupcu môže byť to, že ho nemôže prerobiť tak, ako si zmyslí. Príslušný pamiatkový úrad mu predpíše, akým spôsobom musí túto stavbu rekonštruovať. Tak, ak chcete investovať do niečoho, čo sa naozaj oplatí, tak toto je viac než lukratívna ponuka!

Zdroj

5
Zanechať komentár

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Jan peterManaRonimMarek I. KrásnyKomentátor Recent comment authors
  Subscribe  
nové najstaršie Najlepšie hodnotené
Upozorniť
Ronim
Anonym
Ronim

Živím sa ako reštaurátor historických pamiatok a keby som mal toľko peňazí tak to zoberiem aj hneď a sám si to postupne opravím 😉

Jan peter
Anonym
Jan peter

Nekupis..ak pojdes kuk neekuupis…ne koli kastielu…nee koli pozemku….aleee?? Koli..suusedom…..mrscna neprisposobyvych

Komentátor
Anonym
Komentátor

Takže už robite aj reklamy?

Marek I. Krásny
Anonym
Marek I. Krásny

To je reklama? To je zaujimavost!

Mana
Anonym
Mana

OKRES REVÚCA JE V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI, TAKžE TO NIE JE VÝCHODNÉ SLOVENSKO !!!!!