Niet nad originálne nápady. Staré požiarne vozidlo zmenili na úžasný dovolenkový prenájom, kde si hostia vylezú po rebríku do krásnej spálne, môžu použiť hadicu a dokonca si vyskúšať aj sklz po tyči presne tak, ako to robia skutočný hasiči. A každý priestor vyzerá to naozaj úžasne. Neuveríte, čo všetko ešte tento prenájom ponúka.

Photo by youtube

Red Rescue Retreat je zasadený do srdca Lake District v blízkosti Keswicku. A prenajať si ho môžete za 402 libier/ týždeň. V tomto, už teraz obytnom priestore, sa vyspia 4 osoby – dvaja dospelí a dve deti. Čiže ak si tú cenu prenájmu prepočítate na osoby, tak zistíte, že je výhodná. Nájdete tam dve spálne a k hlavnej spálni sa dostanete po rebríku. Tam si už hostia vychutnávajú dostatočne veľkú manželskú posteľ, televízor, stolík ktorý ocenia najmä ženy a dokonca aj spomínanú tyč.

Photo by youtube
Photo by youtube

Druhá spálňa nachádzajúca sa na prízemí má dve postele. V prízemí je tiež miestnosť s televíziou, zatiaľ čo z jedáleň budete mať panoramatický výhľad na Blecathra Fells. Nevynechali ani kuchyňu, ktorá je vybavená rúrou, varnou doskou a chladničkou. A čo viac, k dispozícii je dokonca aj sauna a sprchovací kút. V zadnej časti vozidla nájdete malú miestnosť, kde sú k dispozícii detské kostýmy a hadice. V tomto, skutočne neveľkom priestore, nájdete všetko to, čo potrebujete a ešte aj niečo navyše. Je to skrátka skvelé ubytovanie v nádhernom prostredí. A je originálne.

Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube

Vonku je ešte terasa s posedením, ktorú ste mohli vidieť na prvom obrázku. Viete si predstaviť krajšiu večeru, ako na tomto mieste? Zažijete ju tam ešte s jednou výhodou, a tou je, že pri tom budete pozorovať hviezdy.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.