Zázraky prírody, inak sa nedajú nazvať nasledujúce zvieratá a zvláštne prírodné javy, ktoré neuvidíte len tak hocikedy. Vždy je zaujímavé pozrieť sa na niečo nezvyčajné, čo vás nesmierne prekvapí a vašemu oku neunikne. A tieto fotografie vás presvedčia o tom, že zázraky sú možné.

Boli ste svedkami niečoho takého, ako uvidíte na fotografiách? Ak áno, môžete sa s nami o také fotografie podeliť. Pozrite sa už ale na nasledujúce zábery, aby ste pochopili o čom vlastne píšeme.

Polmesiac a Jupiter so 4 mesiacmi:

Zamrznuté kvety na hladine mora:

Maličký drak:

Keď je príliš zima, môže to vyzerať aj takto:

https://www.instagram.com/p/BwSYNJzhR-2/?utm_source=ig_web_copy_link

Obrovské naplavené drevo s dĺžkou 60 metrov:

Ukázalo sa, že minerály menia farbu, keď sú vystavené svetlu:

Blonďaté mláďa tuleňa:

Kryštálovo čistý ľad z Bajkalského jazera:

Austrálske jazero:

Zázraky sa dejú:

Obrovské lesné plody:

Medové plasty:

Ako?

Nádherná korytnačka:

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.