Tak takúto párty by chcel zažiť azda každý. Letecké zábery vám priblížia, ako to vyzerá na plážach v USA počas leta. Ľudia tam totiž chodia na párty na lodiach, ktoré sú často navzájom zviazané, aby tak podporili socializáciu.

Jedna takáto akcia bola zachytená na hranici Arizony a Kalifornie koncom augusta a ukazuje obrovské množstvo ľudí, ktorí sa takýmto zaujímavým spôsobom bavia. Prvá párty v Michigane sa tam odohrala prvýkrát v roku 2015 v deň vyhlásenia nezávislosti a spôsobila veľký rozruch. Vtedy sa jej zúčastnilo až 10 000 ľudí a nezaobišlo sa to ani bez 62 lekárskych zákrokov a došlo aj k 166 zatknutiam.

Táto udalosť je však odvtedy pod prísnou kontrolou. Tieto párty sa uskutočňujú vo viacerých amerických mestách. Odporúča sa navštíviť najmä pláž v Holiday Isle na pobreží Islamorady. A takisto je obľúbeným miestom aj slnečné Miami. 

Nie všetci však majú loď, no aj pre tých existuje riešenie. Existuje veľa spoločností, ktoré ponúkajú ohľadom tohto služby a loď vám na párty zapožičajú. Určite je to obrovský zážitok a ak ste niekde v týchto častiach sveta, choďte sa tam pozrieť.

Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube
Photo by youtube

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.