V našom tele je 650 kostrových svalov, ktoré tvoria jeden úžasný systém, ktorým telo rozhodne je. A tento thajský umelec menom Wannarit Karin, ktorý založil akadémiu ART of Anatomy, svoje anatomické kresliace schopnosti zvláda tak dobre, že ich odovzdáva budúcim maliarom.

„Bol som pozvaný ako lektor na kurzy maľovania a organizoval som už workshopy pre rôzne organizácie a spoločnosti,“ napísal umelec na svojej webovej stránke. Anatomické kresby tohto šikovného chlapíka detailne rozdeľujú zložité časti ľudského tela od šliach a väzov až po kĺby a svalové tkanivo. Pozrite sa teda na jeho hypnotizujúce hodiny, kde sa doslova umenie stretáva s medicínou. Thajský maliar skrátka vedie kurzy anatomického a technického kreslenia tak, že vtiahnu každého pozorovateľa.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.