Je ťažké uveriť tomu, že od doby, kedy vyšla prvá časť jedného z najobľúbenejších filmov na pokračovanie, ktorým je Pán prsteňov, prešlo už 18 rokov. Je to podobný fenomén ako napríklad Harry Potter a iné filmy, ktoré si získali srdcia ľudí po celom svete a naprieč viacerými generáciami. Napríklad herec Eliáš Wood, ktorý hral Froda, mal v tej dobe iba 20 rokov. Dnes je už takmer dvakrát taký starý! Pozrite si nezabudnuteľných hercov ako sa zmenili za posledných 16 rokov od doby, kedy vyšla posledná časť filmu.

Viggo Mortensen ako Aragorn:

David Wenham ako Faramir:

Miranda Otto ako Éowyn:

Hugo Weaving ako Elrond:

Elijah Wood ako Frodo:

Liv Tyler ako Arwen:

Ian McKellen ako Gandalf:

Sean Astin ako Sam:

Dominic Monaghan ako Merry:

Orlando Bloom ako Legolas:

Cate Blanchett ako Galadriel:

Sean Bean ako Boromir:

Andy Serkis ako Gollum:

Karl Urban ako Éomer:

Billy Boyd ako Pippin:

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.