Sean LaRochelle z kalifornského Napa sa rozhodol využiť svoj čas na vybudovanie niečoho veľkolepého, aby nielenže zahnal nudu, ale zaobstaral si niečo aj do budúcna. A rozhodol sa pre veľmi cieľavedomý plán. Sean sa inšpiroval horskou dráhou Matterhorn v Disneylande a po jej vzore si jednu postavil na vlastnom dvore.

S pomocou svojho brata a niekoľkých priateľov sa pustili do riešenia tejto výzvy ešte v marci a cieľ bol dosiahnutý v júli.Vždy som chcel jazdiť na niečom takomto a Disneyho jazdy sú pre mňa vždy špeciálne, pretože sú tematické a rozprávajú jedinečný príbeh,“ uviedol autor myšlienky. Táto zábavná dráha pokojne zahanbí väčšinu ostatných pokusov o vytvorenie horskej dráhy. Stavitelia mysleli na všetko, od viacvrstvovej konštrukcie cez jaskyňu až po vodopády.

Mladík sa v týchto neľahkých časoch snaží poukazovať aj na to pozitívne, čo táto doba prináša.Hovoria o všetkých negatívach COVID-u, ale jednou z výhod je, že máte kopu času a treba si uvedomiť, že s ním môžete naložiť akokoľvek,“ povedal. Momentálne študuje tento šikovný mladík architektúru, takže dokončenie jeho horskej dráhy považuje za niečo zásadné, čo by mohol pridať v budúcnosti do svojho portfólia.

Pozrite si túto úžasnú horskú dráhu aj na tomto videu:

Zdroj

Foto: youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.