Vďaka svetovému úspechu Harryho Pottera takmer každý malý chlapec a dievča, uchvátený magickým svetom, sníval alebo stále sníva o návšteve Rokfortu. A trúfame si povedať, že nielen dieťa, ale aj mnoho dospelých jedincov. Nuž a na Floride môžu zažiť fanúšikovia niečo úžasné. Môžu totiž stráviť magický čas v dome zariadenom na tému Harryho Pottera.

Masívna vila s rozlohou 370 metrov štvorcových, ktorú vlastní Loma Homes, sa nachádza 30 minút jazdy od čarodejníckeho sveta Harryho Pottera, ktorý nájdete v Universal Orlando. Dom je jednoducho obrovský. Má 8 spální, 5 kúpeľní a môže pojať až 20 osôb naraz. Cena za jednu noc začína na 305 dolároch. Hostia sú vítaní triediacim klobúkom v hale, aby im pomohol vybrať im izby. Ako vo filme.

Návrhári interiérov sa pokúsili obnoviť kultové scény z kníh a filmov a zmeniť ich na skvelý životný zážitok. Preto všetko v dome nejako súvisí s Harrym Potterom a okrem toho je dom plný horkraxov. Na obnovenie pocitu a nálady z filmov sú izby vybavené špeciálnymi efektmi, ako sú zvuky a osvetlenie, špeciálnou posteľnou bielizňou a samozrejme dekoráciami. V prípade, že by sa návštevníci aj tak nudili, tak majitelia im zaistia dostatočnú zábavu. Divadelná sála je pripravená na maratón filmov Harry Potter. K dispozícii je dokonca aj miestnosť, ktorá vyzerá ako metlobalové ihrisko vybavená stolmi na stolný futbal. Dom má taktiež bazén a nadrozmernú šachovnicu.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.