Zrejme je tažké uveriť, že nasledujúce obrazy sú dielom len 16 ročnej umelkyne menom Dimitra Milan, ktorá sa venuje maľovaniu len 4 roky.  Dimitra je dcérou dvoch umelcov, ktorí vzbudili jej vášeň k umeniu už vo veľmi mladom veku.  Dokonca sa rozhodla pre domáce vzdelávanie aby mohla pracovať na svojich obrazoch . Dnes je profesionálnou umelkyňou a prezrádza jeden z najdôležitejších tajomstiev úspechu  v umení, ktoré ju naučili jej rodičia: “ Naučili ma, že nie vždy musí byť človek v nálade a chcieť maľovať  ale proste maľuje . Každý deň 8-9 hodín denne tak ako v každej inej práci . Tak ako každá iná kariéra, vyžaduje si to tvrdú prácu , vášeň a oddanosť . Neboli to iba prázdne slová, rodičia mi ich na sebe demonštrovali.“ Povedala pre web MyModernMet

Informácie a zdroje: dimitramilan.com | Facebook | Instagram (h/t: mymodernmet)

1

2

3

 

4

 

5

6

7

8

 

9

 

10

11

12

13

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.