Louis Vuitton má vo svojej kolekcii jeseň/zima 2021 kabelku, resp. tašku v tvare lietadla, ktorá bude drahšia ako napríklad staršie jednomotorové lietadlo Cessna. Jej cena vás doslova šokuje, predávať sa bude za 26 000 eur!

Samozrejme ani reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať a okamžite začali komentovať tento bizarný ťah od spoločnosti Louis Vuitton. Väčšina ľudí neverila tomu, čo vidia a cenu za kabelku poriadne skritizovala. A mnohí z nich nekritizovali len cenu, ale aj jej výzor.

Navyše, táto taška, alebo lepšie povedané vak bude určený mužom a navrhol ho Virgil Abloh. Toto však nie je prvý takýto návrh od tohto chlapíka, pretože už predtým navrhol oranžovú taštičku v tvare mrkvy, ktorá taktiež vzbudila vášne.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.