Novozélandský umelec Benjamin Lloyd na svojom facebooku zverejnil oznámenie, že ak nazbiera 50 lajkov, navštívi deti v Auckland’s Starship Children’s Hospital a spraví im dočasné tetovania. Jeho status neobdržal 50 lajkov ale vyše 400 000 a číslo neprestávalo rásť.

Benjamin sa tak vydal splniť svoj sľub. Umeniu sa venoval už 10 rokov ale až nedávno začal s tetovaniami. Spočiatku to bolo iba ako koníček a tetoval iba dospelých ľudí, ale keď pridal svoje oznámenie internet sa zbláznil.

Pozrite sa na to ako to dopadlo v nemocnici a aké parádne tetovania si deti nechali vytvoriť na svojich telách. Neskôr prezradil, že bolo úžasné s nimi spolupracovať a tetovať im to, čo chceli. Najbližšie dni sa odmietali sprchovať aby svoje parádne kúsky náhodou nezmyli.

deti a tetovania1

deti a tetovania2 deti a tetovania3
deti a tetovania4 deti a tetovania5 deti a tetovania6 deti a tetovania7

Video z tetovania:

https://www.youtube.com/watch?v=oKZWv-k2WrI

zdroj: Facebook | Starship Children’s Hospital

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.