Si fanúšik nejakého druhu umenia alebo ľudí, ktorí tvoria umenie a rozmýšľaš, že si ich dáš zvečniť na svoje telo? Nuž, môžeš to urobiť aj pomerne nenápadne. Nižšie vám totiž ukážeme veľmi zaujímavé tetovania, ktoré sú aj svojou veľkosťou príjemné a zároveň vyjadrujú všetko, čo majú.

Nie vždy totiž upútate pozornosť obrovským tetovaním, ktoré vám pokrýva polku tela, niekedy stačí nájsť dobrého tatéra, ktorý vám dokáže na tele vytvoriť síce menšie, no o to krajšie tetovanie. Eden Kozokaro, známy ako Kozo Tattoo, je tatér z Izraela, ktorý si vybudoval dobré meno práve vďaka svojim mikro dizajnom. Od obľúbených televíznych relácií a filmov až po komiksy a hudbu, farebné miniatúry Edena často obsahujú prvky popkultúry a sú skutočne podrobné a presné.

Pozrite sa a inšpirujte sa:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.