Prečo spať v klasickom hoteli, keď môžete prežiť nezabudnuteľnú noc na lodi? V skutočnosti však nejde o klasickú loď, ale o plávajúci maják. Určite je medzi vami veľa dobrodruhov, ktorí bažia práve po netypických miestach, v ktorých by mohli stráviť noc. Ak k ním patríte, tak ste na správnej adrese a pri najbližšej návšteve Amsterdamu sa môžete inšpirovať.

Táto majáková loď totiž určite patrí k najunikátnejším a najzaujímavejším pobytom v Holandsku. Plavidlo je bezpečne zakotvené na vode iba pár minút od centra mesta. K dispozícii sú dve izby, ktoré sú zariadené luxusným zariadením. Izby majú veľké manželské postele, bezplatný minibar a vlastnú kúpeľňu. Krásny výhľad a terasa je samozrejmosťou. Súčasťou pobytu sú aj bezplatné raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. „Hostia môžu očakávať srdečné privítanie v kultovom priemyselnom prostredí. Často hovoria, že to vyzerá ešte lepšie ako na obrázku,“ povedal hovorca Lonely Planet.

Po celej lodi sú moderné sklenené steny, ktoré umožňujú vidieť vnútorné prostredie lode detailne a zároveň umožňujú tešiť sa z modernizovaného priestoru. Podľa Lonely Planet bola loď renovovaná miestnym párom, ktorý projekt dokončil po celých 11 rokoch. Aj z toho vyplýva, že si na renovácii dali záležať a je sa na čo tešiť. Spoločnosť Booking.com ohodnotila toto luxusné a kreatívne ubytovanie 10 bodmi z 10. Ak teda máte voľných 500 a viac eur, tak si môžete užiť dve noci na lodi, pretože na tejto sume štartujú ceny.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.