Prečo spať v klasickom hoteli, keď môžete prežiť nezabudnuteľnú noc na lodi? V skutočnosti však nejde o klasickú loď, ale o plávajúci maják. Určite je medzi vami veľa dobrodruhov, ktorí bažia práve po netypických miestach, v ktorých by mohli stráviť noc. Ak k ním patríte, tak ste na správnej adrese a pri najbližšej návšteve Amsterdamu sa môžete inšpirovať.

, Táto 70-ročná loď je jedným z najštýlovejších hotelov v Amsterdame

Táto majáková loď totiž určite patrí k najunikátnejším a najzaujímavejším pobytom v Holandsku. Plavidlo je bezpečne zakotvené na vode iba pár minút od centra mesta. K dispozícii sú dve izby, ktoré sú zariadené luxusným zariadením. Izby majú veľké manželské postele, bezplatný minibar a vlastnú kúpeľňu. Krásny výhľad a terasa je samozrejmosťou. Súčasťou pobytu sú aj bezplatné raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. „Hostia môžu očakávať srdečné privítanie v kultovom priemyselnom prostredí. Často hovoria, že to vyzerá ešte lepšie ako na obrázku,“ povedal hovorca Lonely Planet.

, Táto 70-ročná loď je jedným z najštýlovejších hotelov v Amsterdame

Po celej lodi sú moderné sklenené steny, ktoré umožňujú vidieť vnútorné prostredie lode detailne a zároveň umožňujú tešiť sa z modernizovaného priestoru. Podľa Lonely Planet bola loď renovovaná miestnym párom, ktorý projekt dokončil po celých 11 rokoch. Aj z toho vyplýva, že si na renovácii dali záležať a je sa na čo tešiť. Spoločnosť Booking.com ohodnotila toto luxusné a kreatívne ubytovanie 10 bodmi z 10. Ak teda máte voľných 500 a viac eur, tak si môžete užiť dve noci na lodi, pretože na tejto sume štartujú ceny.

, Táto 70-ročná loď je jedným z najštýlovejších hotelov v Amsterdame

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.