Táto zvláštna mačka, ktorá sa inak nazýva aj chiméra, je veľmi zaujímavá tým, ako vyzerá. Vyzerá tak, akoby išlo o dve mačky spojené do jednej. Nezvyčajná tvar aj celkové sfarbenie pridávajú tomuto stvoreniu na krásne.

Majiteľka Eve povedala, že sa mačiatko narodilo v roku 2018 a vyjadrila sa aj k svojmu miláčikovi. „Je krížencom perzskej a škótskej mačky. Myslím, že vyzerá ako Harvey Dent z Batmana,“ zasmiala sa majiteľka. Zároveň dodala, že mačka miluje toaletný papier. Eve priznala, že je dokonca nútená ukrývať zásoby toaletného papiera, pretože z mačky robí takého malého šialenca a všetko papier by bol veľmi rýchlo zničený. A ako vyzerá tento krásny tvor? Pozrite si.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.