Pri pohľade na fotografie tejto fenky si možno poviete, že sú lepšie ako fotografie akéhokoľvek človeka na sociálnych sieťach. Jej profil má skutočné čaro a dokáže vás rýchlo zaujať. Nuž a trúfame si tvrdiť, že Honam vás určite mimoriadne zaujme svojimi skvelými zábermi. A nečudo, že sa z nej stala internetová hviezda.

Originálny Instagram fenky je plný jedinečných fotografií, na ktorých vyzerá ako taká modelka. Jej zábery majú v sebe také čaro, ktoré vás opantá a ani neviete ako. Navyše, pózovacie schopnosti môže fenke závidieť nejedna žena či muž. Myslíte si, že tak trochu preháňame? Pri pohľade na nasledujúce fotografie však uvidíte, že sme mali pravdu. Tak teda pozrite si krásnu 4-ročnú fenku Honam.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

9.

10.

11.

12.

13.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.