Ak vás zaujal tento príspevok, je to pravdepodobne preto, že máte radi roztomilé zvieratá. Táto dvojročná fenka Nessa je neuveriteľne roztomilá kvôli svojim veľkým očiam. Pri pohľade na toto krásne stvorenie sa určite naplní vaše srdce aspoň trochou radosti.

Zoznámte sa teda s Nessou, jedným z najmenších šteniatok, ktoré zaujalo celý internet. Druhá vec, ktorú si na nej pravdepodobne všimnete, hneď po nádherných očiach, je jej maličké telo, ktoré váži iba 3 kilogramy. Hmotnosť fenky je skrátka výsledkom toho, že sa narodila menšia. Jej súrodenci sú normálnej veľkosti. Avšak, to že je malička ešte neznamená, že s Nessou nie je niečo v poriadku. Je to zdravé a šťastné šteniatko, ktoré má už dva roky a je úplne vyvinuté.

Ako plyšák:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.