Anastasiya Dobrovolskaya je fotografka, ktorá tvorí mimoriadne zaujímavé fotografie ľudí, ktorí na fotografiách pózujú spolu so zvieratami. Robí to veľmi citlivým spôsobom. „Usilujem sa ukázať vonkajšiu aj vnútornú krásu ľudí i zvierat a najmä zdôrazniť ich jedinečnosť, hĺbku a osobitosť“, povedala fotografka.

Táto šikovná žena sa učila umeniu fotografie už od svojho detstva, no viac už o jej schopnostiach prezradia samotné fotografie, ktoré vytvára. Viac viet v tomto nie je potrebných, poďte si užiť už konkrétne zábery.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.