Ľudia fičia na sociálnych sieťach už dlho, no posledný rok musel mobil pod rukami niektorých explodovať. Čas pandémie nás totiž uzavrel doma a mnohí tak podľahli sociálnym sieťam ešte viac. Inteligentná vzdelávacia platforma HowNow však dúfa, že nájde 3 ľudí, ktorí sa vzdajú Instagramu a namiesto toho sa budú učiť novej zručnosti.

Foto od Pixabay

Táto platforma dokonca týmto ľuďom zaplatí, ak budú ochotní vymeniť trávenie času na Instagrame za čas strávený učením. Trom uchádzačom, ktorých si napokon vyberú bude spoločnosť platiť takmer 600 eur za mesiac po dobu troch mesiacov. Ich cieľom je, aby ľudia zistili čo všetko sa dá naučiť za ten čas, ktorý bežne trávia na Instagrame.

„Cieľom HowNow bolo vždy zvýšiť relevantnosť a pútavosť výučby. Nezáleží však na tom aké relevantné je niečo, ak si na to neurobíte čas. A všetci musíme súhlasiť s tým, že sociálne siete sú obrovským požieračom času. Chceme zistiť ako zručne niekto dokáže prejsť k novému koníčku, ak sa prestane venovať Instagramu na 3 mesiace,“ povedal riaditeľ spoločnosti.

Vybraní uchádzači si budú môcť zvoliť akej zručnosti sa chcú naučiť. Spoločnosť im následne poskytne aj všetky veci, ktoré budú potrebovať k učeniu sa novej zručnosti. Každý bude musieť vykazovať svoj týždenný pokrok a na konci predstavia to, čo sa v priebehu troch mesiacov naučili.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.