Jedného dňa prišla mamička dvoch detí na brilantnú myšlienku, ušiť dcére šaty presne podľa jej predstáv. Tieto šaty sa stali hitom medzi ich kamarátmi a spolužiakmi a tak sa Jamie Newbeery rozhodla urobiť z toho biznis.

S názvom „Picture This“ dáva Jamie deťom možnosť premeniť ich kresby na oblečenie, ktoré môžu skutočne nosiť. Momentálne majú v ponuke iba šaty ale čoskoro sa chystajú sortiment rozšíriť. Majú jednoduchý systém, kde si na ich webstránke vyberiete veľkosť a vytlačíte šablónu na kreslenie. Potom necháte svoju dcérku vymaľovať šablónu presne podľa jej predstáv a zašlete výsledok spať. O 2 týždne máte šaty doma a dcéra sa môže stať školskou celebritou.

vlastne oblecenie1

 

vlastne oblecenie2

 

vlastne oblecenie3

 

vlastne oblecenie4

 

vlastne oblecenie5

 

vlastne oblecenie6

 

vlastne oblecenie7

 

zdroj:picturethisclothing.com (h/t: babble)

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.