Keď ste na dovolenke, často rozmýšľate o tom, ako získať perfektné fotografie. Chcete to skrátka urobiť tak, aby na nich bolo vidieť všetky úžasné miesta, ktoré ste navštívili. A také pamiatky ako Koloseum, Eiffelovka či iné svetové skvosty priťahujú najmä páry. Ale čo v prípade, že ste slobodní? Kristiana Kuqi z Kosova vám ukáže ako sa s tým dá vysporiadať.

Táto dievčina nemá priateľa, a tak pózuje na fotografiách s úplne náhodnými chlapmi, ktorých na mieste stretne. 24-ročná Kristiana uverejnila na Twitteri sériu fotografií, na ktorých bozkáva cudzích mužov. A zdá sa, že sa to nepáči len jej, ale aj samotným mužským aktérom. Absolventka univerzity, ktorá žije vo Virginii v Spojených štátoch tvrdí, že existuje hlbší dôvod, prečo sa rozhodla zachytávať takéto okamihy. „Prežila som genocídu v Kosove, takže som ako dieťa nikdy nemala fotografie a tie, ktoré sme mali, boli spálené počas vojny. Vždy som chcela romantické obrázky na miestach, kam som išla,“ prezradila smutné dôvody.

Tvrdí, že doteraz jej nikto neodoprel túto žiadosť a chlapi boli veľmi radi. Kristiana to robí už niekoľko rokov a hovorí, že dostáva pekné správy od žien, ktoré sa rozhodli robiť to isté. „Začala som s tým ešte počas môjho štúdia v Anglicku v roku 2016. Hoci tam bola trochu negatívnejšia spätná väzba, napriek tomu sa im to darilo,“ povedala. Dodala, že ženy, ktoré idú rovnakou cestou jej začali posielať svoje fotografie a je za to rada.

 

Zdroj

Foto: Kristiana Kuqi

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.