Opäť raz vám ukážeme, že psy sú úžasné stvorenia. Ak nejakého vlastníte, viete to nimi je. Väčšina z nich má rado malé deti. Ich vzťah je veľmi silný a tento príbeh nie je výnimkou. Sú však aj ľudia, ktorí psíkov milujú a predsa žiadneho nemajú, a to z rôznych dôvodov. V prípade, že sa obávate kombinácie pes a dieťa, práve tu uvidíte, ako asi vyzerá život v rodine, kde si spolu nažívajú. A je to naozaj roztomilé.

Sarah Hegartyová vlastní až štyroch psíkov rasy Samojed. Jej Instagram je venovaný práve ich nebeskej kráse. Okrem toho má žena aj dve detičky, ktoré majú menej ako dva roky, takže jej život je dosť hektický. Podľa Sarah, jej dcérky vychádzajú so psami naozaj dobre. „Layla sa naučila chodiť tak, že sa držala šteniatka, ktoré ju sprevádzalo po dome. Dáva im jedlo, zaspávajú spolu, čítajú a takmer všetko robia spoločne,“ povedala Sarah.

Zatiaľ čo jej život vyzerá možno celkom bezstarostne, trvá jej však veľa času a vynaloženého úsilia, aby sa postarala o dve deti a štyri psy. Napriek tomu to určite za to úsilie stojí.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.