Šanca, že otehotniete s trojičkami je veľmi malá. Napríklad vo Veľkej Británii sa to udeje jednej žene zo 4 400. Ale 36-ročnú Máriu z Kodane postihlo takéto šťastie. S jej manželom Andersom už majú jedného 2-ročného chlapčeka, ale sú pripravení privítať na tomto svete dve dcéry a ďalšieho syna už tento mesiac. Mária fotografovala svoje zmeny tela počas celého tehotenstva, ktoré uvidíte nižšie.

„Som rada, že sme sa rozhodli robiť tieto fotografie,“ vyjadrila sa šťastná mamička. „Je to zaujímavé sledovať takýto obrovský nárast bruška.“

Už im ostáva iba čakať. Onedlho sa totiž tieto trojičky narodia. A pozrite si, aké to je nosiť pod srdcom až tri detičky. A takto nejako vyzerá tehotenstvo s trojičkami.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.