Tak tomuto sa povie strašidelný zážitok, akí odvážni jedinci nemôžu odmietnuť. No nepôjde o nič bežné. Vybraný jedinec bude musieť totiž zvládnuť 24-hodinový strašidelný filmový maratón. Avšak, určite sa takí jedinci nájdu a je to šanca práve pre nich.

, Ten, kto bude ochotný pozerať sa na 24-hodinový hororový maratón, dostane 1 000 dolárov
Foto od youtube

CableTV.com a HighSpeedInternet.com zaplatia jednému fanúšikovi hororov 1 000 dolárov za to, že bude ochotný pozerať celých 24 hodín horory. Víťaz tejto strašidelnej súťaže získa tiež veľa halloweenskych cukroviniek a darčekovú kartu Starbucks v hodnote 50 dolárov, ktorá mu určite pomôže mať oči otvorené počas celých 24 hodín. Ako uvádza CableTV.com, 24 hodín je možné rozdeliť na 1 440 minút a väčšina filmov má od 90 do 120 minút. Dokopy si teda vybraný uchádzač pozrie 12-16 filmov.

“Záujemca musí byť odvážny jedinec s neukojiteľnou túžbou po nočnej more. Keď iní povedia nie, tak práve on musí povedať “Peklo, tak to áno”. Vybraný uchádzač musí ostať hore celú noc, musí mať minimálne 18 rokov a musí ísť o občana USA. Najdôležitejšie je, aby bol veľkým fanúšikom hororu. Dajte prednosť kultovým filmom pred trhákmi a prečítajte si Rue Morgue a BloodyDisgusting.com, kde sa dozviete viac o pripravovaných desivých filmoch. Ak si na tieto otázky odpovedal áno a spĺňaš podmienky, tak ty si ten, koho hľadáme,” píše sa na stránke spoločnosti.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.