Mike Wilson spolu so svojou priateľkou vlastnia spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou nábytku. Ich spoločnosť vyrába však trochu netradičný nábytok, ktorý je určený pre mačky. Doma majú dve tieto domáce zvieratá, a tak im má kto testovať výrobky. Pred pár mesiacmi sa však rozhodli, že chcú si zaobstarať ešte jednu mačku.

Photo by boredpanda

Jedného dňa sa vybrali do miestneho útulku, kde zbadali obra medzi mačkami, a to doslova. Obrovský kocúr menom Bronson vážil neuveriteľných 15 kg a mal 3 roky. Aj keď ho nevideli celého, iba časť, hneď na prvý pohľad ich očaril a nemohli prestať o ňom hovoriť. Tešili sa, že si ho zoberú a pomôžu mu schudnúť. V nasledujúci deň sa po neho vrátili. Keď sa s ním už stretli osobne, okamžite si ho zamilovali.

„Bronson bol taký láskyplný a sladký. A navyše sme si všimli, že má viac prstov a veľmi výrazné palce. Bol to najsladší kocúr, akého sme kedy stretli,“ povedal Mike.

Keď navštívili veterinára, ten bol z neho udivený. Všetci lekári a odborníci z oblasti veterinárnej medicíny sa za ním otáčali a prichádzali do miestnosti, aby mohli obdivovať jeho robustné telo i milú tvár. Vzhľadom na jeho váhu, stravu mu upravili trikrát, aby bezpečne chudol. V súčasnosti spáli 375 kalórií za deň. Stanovili mu aj cvičenie, jedno z nich pozostáva napr. z presunu jedla okolo miestnosti, kvôli tomu, aby zlepšoval svoju chôdzu.

„Existuje veľa skvelých vlastností, ktoré Bronson má a považujeme ich za neuveriteľne milé. Jednou z takých vecí je, že takmer vždy spí s vankúšom a vôbec nie je hanblivý.“

Bronsonovi dokonca založili aj účet na instagrame, ak chcete, môžete ho sledovať tu.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.