Pouliční umelci majú zlú povesť, niektorí ľudia sú zástancami toho, že to, čo robia je zločin. Tak nejako je to aj u nás na Slovensku. Treba sa však pozerať na ich diela aj z pohľadu toho, že ak by sa na niektorých miestach dovolili, hneď by to tam vyzeralo krajšie. Sú to úžasní umelci, ktorí transformujú prázdne steny a priestory na jedinečné diela. Presne to robí aj Artim Cosimo Cheone Caiffa v talianskom Miláne. Vytvára úžasné 3D interaktívne kúsky, ktoré zdobia steny budov na uliciach.

Umelec pomocou svojej 3D techniky mení nudné priestory na nepoznanie. A ak si s nimi urobíte fotografiu v tom správnom uhle, môžete sa dokonca stať súčasťou diela. „Táto myšlienka sa zrodila z túžby dostať sa z pomyselnej krabice a vo všetkých mojich návrhoch sa snažím vysielať správy o neistote, radosti zo života aj o tom, čo ma obklopuje,“ povedal umelec.

Toto je jeho práca:

 

 

 

 

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.