Brazílsky scenárista, ilustrátor a novinár v jednom je majstrom vizuálneho znázornenia príbehov bez akýchkoľvek viet. Dokáže vytvoriť také obrázky, ktoré samé o sebe rozprávajú príbeh. Tento šikovný chlapík už vytvoril viaceré zaujímavé komiksy na rôzne témy, no tentokrát sa zameral na proces prijatia opusteného mačiatka.

Spočiatku si nemyslel, že mačiatko potrebuje a nechcel ho prijať do svojej rodiny, ktorú tvorí aj psík. Neskôr si to však rozmyslel a tieto ilustrácie ukazujú aj to, aký dobrý môže byť život s mačkou. Nižšie si pozrite jeho komplexné umelecké dielo, ktoré vás chytí za srdce a opäť presvedčí o tom, že zvieratá dokážu vniesť do životov ľudí potrebnú a často chýbajúcu lásku.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Zdroj

Foto: Boredpandahttps://www.boredpanda.com/comics-without-words-cat-adoption-ademar-vieira/?cexp_id=39849&cexp_var=2&_f=featured&utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.