Zoznámte sa s Jubjibom, zlatým retrieverom z Thajska, ktorý trávi svoj čas so svojou ľudskou rodinou tým, že jej pomáha. Rodina má totiž vlastnú farmu, kde pestuje ovocie zvané durian a ich psík pri tom skrátka nesmie chýbať. O tomto ovocí je známe, že ide o najsmradľavejšie ovocie na svete.

Rodinná farma je pomerne známa, keďže má stránku na Facebooku a jej najznámejšou tvárou je práve psík Jubjib. Farmári schválne fotografujú svojho miláčika pri ich úrode, pričom na samotných fotografiách má na hlave klobúk a tiež kúsok oblečenia. Pózuje skutočne roztomilo, pričom vyzerá akoby sa usmieval a užíval si pozornosť.

Všetko sa to začalo v roku 2014 a odvtedy zdieľajú majitelia zábery ich štvornohého psíka, z čoho sa postupne stala tradícia. Jubjib je totiž pevnou a veľmi silnou súčasťou marketingu farmy. Je totiž vyobrazený na každom obale, do ktorého sa balí durian. Ľudia si psíka veľmi obľúbili a mnohí napísali, že je to ten najroztomilejší farmár, akého videli.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.